top of page

HİZMETLERİMİZ

 • Temel Danışmanlık Hizmetlerimiz

 1. Strateji Geliştirme ve Yönetimi Danışmanlığı

 2. Mühendislik ve Teknik Danışmanlık

 3. Gemi ve Yat Endüstrisinde Danışmanlık

 4. Eğitimde Danışmanlık

 5. Deniz Savunma Sanayinde Danışmanlık

 6. Tasarımda Danışmanlık

 • Faaliyet Alanlarımız​

 1. ULAŞIM ARAÇLARI TOPTAN TİCARETİ (GEMİ, RÖMORKÖR, LOKOMOTİF, HAVA TAŞITLARI VB. İLE BUNLARIN PARÇALARI VE KONTEYNERLER DAHİL, MOTORLU KARA TAŞITLARI, MOTOSİKLET VE BİSİKLETLER HARİÇ)

 2. UZAY TAŞIMACILIĞINI DESTEKLEYİCİ HİZMETLER

 3. ASKERİ SAVUNMA HİZMETLERİ (SİLAHLI KUVVETLER VE SAVUNMA İLE İLGİLİ İDARİ HİZMETLER)

 4. BİLİRKİŞİ FAALİYETLERİ (HUKUKİ KONULARDA)

 5. İŞLETME VE DİĞER İDARİ DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ (BİR ORGANİZASYONUN STRATEJİK, MALİ, PAZARLAMA, ÜRETİM, İŞ SÜREÇLERİ, PROJE VB. YÖNETİM HİZMETLERİ İLE TİCARİ MARKA VE İMTİYAZ KONULARINDA DANIŞMANLIK)

 6. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİM DANIŞMANLIĞI FAALİYETLERİ

 7. MİMARLIK FAALİYETLERİ VE MİMARİ DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ

 8. ULAŞTIRMA PROJELERİNE YÖNELİK MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ (KARAYOLU, KÖPRÜ, TÜNEL, DEMİR YOLLARI, HAVAALANI, PETROL VE GAZ TAŞIMACILIK PROJELERİ, LİMAN VB.)

 9. ENERJİ PROJELERİNE YÖNELİK MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ (KÖMÜR, PETROL VE GAZ GİBİ ENERJİ YAKITLARI KULLANANLAR İLE NÜKLEER, SU, GÜNEŞ, RÜZGAR VE DİĞER ENERJİLER İÇİN SANTRALLERE VE ENERJİ İLETİM VE DAĞITIM HATLARINA YÖNELİK HİZMETLER)

 10. MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ (BİR PROJEYLE BAĞLANTILI OLARAK YAPILANLAR HARİÇ)

 11. DİĞER PROJELERE YÖNELİK MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ (TELEKOMÜNİKASYON VE YAYINCILIK PROJELERİ, DOĞALGAZ VE BUHAR DAĞITIM PROJELERİ VE DİĞERLERİ İLE İNŞAAT PROJELERİNİN YÖNETİMİ DAHİL))

 12. BAŞKA YERDE SINIFLANDIRILMAMIŞ DİĞER MESLEKİ, BİLİMSEL VE TEKNİK FAALİYETLER (ÇEVRE DANIŞMANLIĞI, GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI, MATEMATİKÇİLER, İSTATİSTİKÇİLER, AGRONOMLAR VB. TARAFINDAN VERİLEN DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, PATENT ARACILIĞI VB.)

 13. TURİST REHBERLİĞİ VE ZİYARETÇİLER İÇİN DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ (GEZİLERLE İLGİLİ BİLGİ SAĞLANMASI)

 14. EĞİTİMİ DESTEKLEYİCİ FAALİYETLER (EĞİTİM REHBERLİK, DANIŞMANLIK (YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI DAHİL), TEST DEĞERLENDİRME, ÖĞRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMLARININ ORGANİZASYONU, YAPRAK TEST VE SORU BANKASI HAZIRLAMA GİBİ EĞİTİMİ DESTEKLEYEN ÖĞRENİM DIŞI FAALİYETLER)

Slayt1_edited.jpg

Strateji Geliştirme ve Yönetimi Danışmanlığı

mevcut stratejilerinizi gözden geçirmenize, yeni  stratejiler geliştirmenize, yeni şirket kurarken sürdürülebilir rekabetçi bir yaklaşımla ilk adımlarınızı doğru atmanıza YARDIMCI OLUYORUZ...

17992984423528135.webp

Mühendislikte Danışmanlık

her ölçekten sözleşmeye dayalı proje oluşturmanıza, projenin uygulanmasına ve sözleşmenin uygun bir şekilde sonlandırılmasına ve bu bağlamda hesaplamalar ve mühendislik projelerinin tüm aşamalarında  sizlere YARDIMA HAZIRIZ...

7.png

Gemi ve Yat Endüstrisinde Danışmanlık

gemi ve yat endüstrisinde; dizayn/tasarım aşaması dahil tüm inşa süreçlerinde, matematiksel hesaplamalar ve proje yönetiminin her safhasında  sizlerin doğru adımlar atabilmeniz için YANINIZDAYIZ...

18336124333015126.webp
20180814_155233A - Kopya.jpg

Deniz Savunma Sanayinde Danışmanlık

40 yılı aşkın deneyimiyle, savaş gemisi inşa ve tasarımına ilişkin zorlukların üstesinden gelmeye ve sizi başarıya götürmek, işinizi kolaylaştırmak için biz varız. Başta Milli Gemi-MİLGEM projesi olmak üzere, birçok savaş gemisi dizayn, inşa ve tedarik projelerinin hemen hemen tüm süreçlerinde bilfiil görev almış, gemi inşa ve tedarik projelerinde üst düzey proje yöneticiliği yapmış, yurt içi ve yurt dışında çeşitli milli ve NATO araştırma ve teknoloji geliştirme faaliyetlerine, seminer ve konferanslara iştirak etmiş olma tecrübesine sahibiz. AMACIMIZ sizlerin iş yapma biçimlerinizi dönüşüme uğratacak HİZMETLER SUNMAKTIR.

Eğitimde Danışmanlık

mevcut stratejilerinizi gözden geçirmenize, yeni  stratejiler geliştirmenize, yeni şirket kurarken sürdürülebilir rekabetçi bir yaklaşımla ilk adımlarınızı doğru atmanıza, her ölçekten sözleşmeye dayalı proje oluşturmanıza, projenin uygulanmasına ve sözleşmenin uygun bir şekilde sonlandırılmasına ve bu bağlamda tüm mühendislik ve tasarım projelerinizde sizlere yardım etmeye, bu konularda ihtiyaç duyacağınız eğitimlerde size KATKI SAĞLAMAYA HAZIRIZ...

4.jpg

Tasarımda Danışmanlık

başta endüstriyel tasarım olmak üzere her türlü seri üretim için tüketici ihtiyaç ve sorunlarına yönelik olarak estetik, yaratıcılık, teknik avantaj, fonksiyonel olma,  ergonomi, malzeme bilgisi, pazarlanabilirlik, üretim yöntemleri gibi kriterleri gözeterek, yeni ve güncel ürünler tasarlamak için BİZE DANIŞABİLİRSİNİZ...

Lütfen Teklif Alın

Yukarıdaki Hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen bizimle temas kurun

Thanks for submitting!
bottom of page