top of page

HİZMETLER

Temel Danışmanlık Hizmetlerimiz-Basic Consulting Services

  • Strateji Geliştirme ve Yönetimi Danışmanlığı-Strategy Development and Management Consultancy

  • Mühendislik ve Teknik Danışmanlık-Engineering and Technical Consultancy

  • Gemi ve Yat Endüstrisinde Danışmanlık-Consultancy in Ship and Yacht Industry

  • Eğitimde Danışmanlık-Counseling in Education

  • Deniz Savunma Sanayinde Danışmanlık-Consultancy in Naval Industry

  • Tasarımda Danışmanlık-Design and Technical Consultancy

Slayt1_edited.jpg

Strateji Geliştirme ve Yönetimi Danışmanlığı

mevcut stratejilerinizi gözden geçirmenize, yeni  stratejiler geliştirmenize, yeni şirket kurarken sürdürülebilir rekabetçi bir yaklaşımla ilk adımlarınızı doğru atmanıza YARDIMCI OLUYORUZ.

17992984423528135.webp

Mühendislikte Danışmanlık

her ölçekten sözleşmeye dayalı proje oluşturmanıza, projenin uygulanmasına ve sözleşmenin uygun bir şekilde sonlandırılmasına ve bu bağlamda hesaplamalar ve mühendislik projelerinin tüm aşamalarında  sizlere yardım etmeye hazırız.

7.png

Gemi ve Yat Endüstrisinde Danışmanlık

gemi ve yat endüstrisinde; dizayn/tasarım aşaması dahil tüm inşa süreçlerinde, matematiksel hesaplamalar ve proje yönetiminin her safhasında  sizlerin doğru adımlar atabilmeniz için yanınızdayız.

18336124333015126.webp

Deniz Savunma Sanayinde Danışmanlık

40 yılı aşkın deneyimiyle, savaş gemisi inşa ve tasarımına ilişkin zorlukların üstesinden gelmeye ve sizi başarıya götürmek, işinizi kolaylaştırmak için biz varız. Başta Milli Gemi-MİLGEM projesi olmak üzere, birçok savaş gemisi dizayn, inşa ve tedarik projelerinin hemen hemen tüm süreçlerinde bilfiil görev almış, gemi inşa ve tedarik projelerinde üst düzey proje yöneticiliği yapmış, yurt içi ve yurt dışında çeşitli milli ve NATO araştırma ve teknoloji geliştirme faaliyetlerine, seminer ve konferanslara iştirak etmiş olma tecrübesine sahibiz. İşimiz sizlerin iş yapma biçimlerinizi dönüşüme uğratacak hizmetler sunmaktır.

20180814_155233A - Kopya.jpg

Eğitimde Danışmanlık

mevcut stratejilerinizi gözden geçirmenize, yeni  stratejiler geliştirmenize, yeni şirket kurarken sürdürülebilir rekabetçi bir yaklaşımla ilk adımlarınızı doğru atmanıza, her ölçekten sözleşmeye dayalı proje oluşturmanıza, projenin uygulanmasına ve sözleşmenin uygun bir şekilde sonlandırılmasına ve bu bağlamda tüm mühendislik ve tasarım projelerinizde sizlere yardım etmeye, bu konularda ihtiyaç duyacağınız eğitimlerde size katkı sağlamaya hazır

4.jpg

Tasarımda Danışmanlık

başta endüstriyel tasarım olmak üzere her türlü seri üretim için tüketici ihtiyaç ve sorunlarına yönelik olarak estetik, yaratıcılık, teknik avantaj, fonksiyonel olma,  ergonomi, malzeme bilgisi, pazarlanabilirlik, üretim yöntemleri gibi kriterleri gözeterek, yeni ve güncel ürünler tasarlamak için beze danışabilirsiniz.

Lütfen Teklif Alın

Yukarıdaki Hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen bizimle temas kurun

Thanks for submitting!
bottom of page